W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Informacja Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Budzyniu

Od 1 grudnia 2022 roku w tut. Ośrodku można składać wnioski na dodatek elektryczny. Dodatek elektryczny w wysokości 1000; zł lub 1500; zł przewidziany jest dla tych, którzy jako główne źródło ciepła wykorzystują ogrzewanie elektryczne, w tym pompy ciepła, a fakt ten zgłoszony jest w CEEB.

Zdjęcie przedstawia po lewej stronie kobietę i mężczyznę w strojach biurowych, rozmawiających ze sobą, po prawej stronie na beżowym tle zarys grafiki z literą i oraz napis Informacja.

Przysługuje tylko jeden dodatek dla gospodarstwa domowego zamieszkującego pod danym adresem.

Dopłata do ogrzewania prądem nie przysługuje jednak wszystkim gospodarstwom domowym z zainstalowaną instalacją elektryczną. Wsparcie nie otrzymają gospodarstwa które skorzystały już z dodatków na węgiel, drewno, pelet, itp  oraz gospodarstwa korzystające z energii pochodzącej z mikroinstalacji (m.in. fotowoltaika).

Poniżej można pobrać formularz wniosku o dodatek elektryczny.

Materiały

Wniosek o dodatek elektryczny
1-aktywny-wniosek-o-dodatek-elektryczny-37635277.pdf 0.34MB
{"register":{"columns":[]}}