W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

II Budzyńska Dziesiątka

W dniu 1 maja 2022 r. odbył się bieg uliczny II Budzyńska Dziesiątka na starcie którego stanęło ponad 150 zawodników. Trasa biegu prowadzona była z budzyńskiego stadionu przy ulicy Piłsudskiego w stronę os. Cechowego na Dębową, Chodzieską, do Rynkowej, deptakiem do ul. Bugaje, Dworcową, Chodzieską do Piłsudskiego i tak dwie pętle, łącznie 10 km.

Linia startowa na bieżni, grupa zawodników wystartowała

Pierwszy na metę wbiegł Marcin Kęsy z Poznania z czasem 32.33, drugi był Marcin Fehlau z Chomęcic z czasem 33.18, trzeci był Kamil Linka z Kaczor z czasem 33.42.

Pierwszą z kobiet była Nataliia Semenovych z Kivshovata z czasem 34.45, druga była Patrycja Talar z Pobiedzisk 35.04, trzecia była Antonina Wirkus ze Szczecinka z czasem 39.12.

Najszybszym biegaczem z powiatu chodzieskiego okazał się Marcin Zieliński z Chodzieży z czasem 34.29, drugi był Norbert Zodrow z Chodzież, trzeci Piotr Pasternak z Margonina.

Pierwszy z gminy Budzyń na metę przybiegł Marcin Kruświcki, drugi był Maciej Kowalczyk, a trzeci Paweł Hermaszczuk.

Wśród kobiet pierwsza była Katarzyna Rewers, druga Joanna Strzałkowska, trzecia Kinga Walczak.

Każdemu uczestnikowi na mecie medale wręczyli Zastępca Burmistrza Piotr Jankowski i dyrektor GOK Marek Bocheński.

Po zakończeniu zawodów puchary i nagrody wręczyli Burmistrz Miasta i Gminy Budzyń Marcin Sokołowski, Zastępca Burmistrza Miasta i Gminy Budzyń Piotr Jankowski oraz jeden ze sponsorów biegu Andrzej Kabat.

Materiały

Galeria zdjęć

Zdjęcia (4)

{"register":{"columns":[]}}