W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Bezpłatne badania profilaktyczne

Burmistrz Miasta i Gminy Budzyń zachęca mieszkańców gminy do skorzystania z możliwości wykonania bezpłatnych badań w ramach programu Profilaktyka 40 Plus, a także badań organizowanych przez Budzyńskie Stowarzyszenie Honorowych Dawców Krwi.

Bezpłatne badania profilaktyczne

W dniach 25 oraz 27 maja w godzianch 7:30-9:30 w remizie OSP Budzyń odbędą się badania w ramach Programu "Profilaktyka 40 Plus", który jest skierowany do mieszkańców po 40 roku życia. W ramach akcji, każda osoba może raz w roku wykonać bezpłatne badania profilaktyczne. Jest to pakiet badań laboratoryjnych, który pokazuje jaki jest aktualny stan zdrowia badającej się osoby.Aby umówić się na badanie należy zadzwonić pod numer tel. 612961920

Natomiast w dniu 26 maja w godzinach od 10:00-16:00 w Gminnym Ośrodku Kultury w Budzyniu odbędą się bezpłatne badania mammograficzne, cytologiczne, badanie słuch i konsultacje dietetyczne.

Więcej infromacji poniżej.

Materiały

Profilaktyka 40 plus - informacje
Program​_40​_plus​_BUDZYŃ.pdf 0.14MB
Dzień dla zdrowia i profilaktyki
dzień​_dla​_zdrowia​_i​_profilaktyki​_(2).pdf 0.68MB

Zdjęcia (3)

{"register":{"columns":[]}}