W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Bezpłatne badania cytologiczne

W dniu 16.07.2024 roku w Budzyniu odbędą się bezpłatne badania cytologiczne realizowane przez Ośrodek Profilaktyki i Epidemiologii Nowotworów S.A. w Poznaniu. OPEN to ośrodek diagnostyczny posiadający status Ośrodka Referencyjnego w zakresie diagnostyki gruczołu piersiowego Siemens. OPEN prowadzi poradnię ginekologiczną w swojej siedzibie w Poznaniu oraz posiada ponad 20 letnie doświadczenie w zakresie badań profilaktycznych. Zachęcamy wszystkie mieszkanki naszej gminy w wieku 25-64 lata (zgodnie z rocznikiem), które w ciągu ostatnich 3 lat nie wykonywały cytologii w ramach NFZ do udziału w nieodpłatnym badaniu. Cytobus będzie dostępny przy Gminnym Ośrodku Kultury, ul. Wł. Łokietka 31 w godzinach 10:00-17:00.

Bezpłatne badania cytologiczne

Aby skorzystać z bezpłatnego badania należy zarezerwować termin swojego badania telefonicznie pod nr 61 855 75 28 lub wysłać maila z prośbą o kontakt podając nr telefonu na adres mammobus@open.poznan.pl
Więcej informacji na temat projektu bezpłatnych badań dla kobiet znajdziecie Państwo na stronie  https://openbadania.pl
O zaletach i celowości badań profilaktycznych informacje można znaleźć tu: https://open.poznan.pl/qa/
 

Zdjęcia (1)

{"register":{"columns":[]}}