W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Apel Szlachetnej Paczki

„Szlachetna Paczka” to jedna z największych akcji charytatywnych w Polsce. Jeśli znasz rodzinę lub osobę, która potrzebuje pomocy, zgłoś ją jak najszybciej do naszego Lidera Szlachetnej Paczki. Zachęcamy również do pomocy w zbiórce darów, wolontariusze Szlachetnej Paczki poszukują darczyńców dla znajdujących się w trudnej sytuacji rodzin z powiatu chodzieskiego.

Logo Szlachetnej Paczki

Szukamy rodzin biednych, samotnych seniorów, ludzi dotkniętych chorobami oraz osób lub rodzin, w życiu których doszło do tragedii, np. ich dom strawił pożar lub stracili pracę z powodu pandemii i brakuje im środków do życia.

Ponadto zachęcamy do włączenia się w Paczkę i przygotowania konkretnej pomocy dla jednej z potrzebujących rodzin. Warto zaprosić do tego przedsięwzięcia swoich znajomych, rodzinę, współpracowników.  Darczyńcami zostają też całe klasy szkolne czy firmy. Darczyńca to ktoś, kto do Paczki wkłada nie tylko konkretną pomoc, ale własne serce.

Wszystkich zainteresowanych pomocą prosimy o kontakt z Panią Wiolettą Magdzińską - Liderem Szlachetnej Paczki na terenie powiatu chodzieskiego tel. 508-838-639.

Zapraszamy do zapoznania się z ideą projektu na stronie internetowej: www.szlachetnapaczka.pl
 

{"register":{"columns":[]}}