W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Zapraszamy do pobrania nowej aplikacji mobilnej - EcoHarmonogram

Zdjęcie przedstawia po lewej stronie dłonie trzymające smartfon, po prawej stronie grafiki na beżowym tle z zarysem kartki napis Komunikat.

Urząd Gminy Buczkowice informuje o możliwości pobrania bezpłatnej aplikacji EcoHarmonogram dotyczącej odpadów komunalnych. Jest ona dostępna w wersji na Android, iOS oraz Windows Phone.

Dzięki wskazaniu adresu zamieszkania i rejonu wywozu odpadów, aplikacja z wyprzedzeniem poinformuje użytkownika o zbliżającym się terminie odbioru oraz przypomni o płatnościach. Zawarta w w niej wyszukiwarka podpowie jak prawidłowo posegregować odpady i w jaki sposób należy się ich pozbyć. Mieszkańcy będą w niej także otrzymywać aktualności i wiadomości z Urzędu Gminy. Znajdziemy tam również informację o aktualnym stanie jakości powietrza.

Aplikacja EcoHarmonogram powiązana jest z Kartą Użytkownika PSZOK, która zostanie wydana bezpłatnie właścicielom nieruchomości w trakcie pierwszej wizyty na PSZOKu. Użytkownik znajdzie w aplikacji najważniejsze informacje dotyczące PSZOK oraz będzie mógł sprawdzić jaką ilość odpadów tam już oddał. 

Więcej informacji na stronie https://www.ecoharmonogram.pl/.

Serdecznie zachęcamy do pobrania aplikacji.
 

grafika obrazująca artykuł

 

{"register":{"columns":[]}}