W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

eUrząd

Z dniem 28 kwietnia 2023 r. wznowiliśmy świadczenie usług publicznych poprzez platformę eUrząd. W celu skorzystania z przygotowanego rozwiązania prosimy o zapoznanie się z instrukcją użytkownika, zamieszczoną pod artykułem. Usługa dostępna jest pod adresem:   https://eurzad.buczkowice.pl.

Informujemy, że to jest całkiem nowy system, dlatego użytkowane we wcześniejszych latach konta nie będą działać. Jedynym rodzajem sprawdzenia tożsamości osoby w systemie jest obecnie profil zaufany, wykorzystywany zarówno podczas tworzenia konta jak i późniejszego jego użytkowania.

Celem wprowadzenia elementu systemu informatycznego jakim jest eUrząd, jest stworzenie spójnej platformy dostępu do wszystkich usług elektronicznych świadczonych przez gminę Buczkowice. Platforma umożliwia również dostęp do usług elektronicznych świadczonych przez inne jednostki administracji publicznej, które mogą być przydatne dla mieszkańców i przedsiębiorców.

Usługi świadczone poprzez portal eUrząd można podzielić na dostępne publicznie, nie wymagające rejestracji w portalu, oraz na wymagające rejestracji i sprawdzenia tożsamości osoby korzystającej z usługi. Szczegóły dotyczące zakresu świadczonych usług zawarte są bezpośrednio w portalu. Informacje te są na bieżąco aktualizowane.

Materiały

Instrukcja użytkownika portalu eUrząd w Buczkowicach
instrukcja​_v01a.pdf 3.53MB
{"register":{"columns":[]}}