W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Koło fotograficzne

Ideą programu koła fotograficznego jest rozwijanie zainteresowań artystycznych oraz doskonalenie umiejętności fotograficznych młodych osób. Program jest kierowany do wszystkich chętnych uczniów naszej szkoły i mieszkańców bursy.

Czarno-białe zdjęcie przedstawiające zbliżenie twarzy fotografującego

Osoba prowadząca: Marta Majewska

Ideą programu koła fotograficznego jest rozwijanie zainteresowań artystycznych oraz doskonalenie umiejętności fotograficznych młodych osób. Program jest kierowany do wszystkich chętnych uczniów naszej szkoły i mieszkańców bursy. Zajęcia fotograficzne wychodzą naprzeciw oczekiwaniom młodzieży oraz podążają za rozwojem techniki, który obecnie jest bardzo ważny. Zajęcia są okazją do nabycia umiejętności posługiwania się aparatem cyfrowym, lustrzanką oraz rozwijania zainteresowań kulturą i pięknem własnego regionu. Tematy zostały przygotowane tak, aby były różnorodne i pozwalały na zapoznanie się z wieloma dziedzinami fotografii. Ważne jest również, aby młodzi ludzie nabyli umiejętność dokonywania samooceny i ocena prac innych. Celem zajęć jest nie tylko zaszczepienie u młodzieży zamiłowania do fotografii, nabycia warsztatu fotograficznego, ale również rozwijanie wrażliwości i wyobraźni artystycznej, poczucia piękna. Na kółku młodzi ludzie zapoznają się też z komputerową obróbką zdjęć.

{"register":{"columns":[]}}