Wręczenie nagród Eko Walentynki Aktywnych Błękitnych
W poniedziałek 16 lutego, odbyło się uroczyste wręczenie nagród rzeczowych oraz walentynkowych tortów dla zwycięzców Eko-walentynkowego pokazu mody ![]()
Uroczystość miała miejsce o godzinie 11.20 w holu I piętra, a nagrody zwycięzcom wręczyła Pani Wicedyrektor Alina Bochra.
W wydarzeniu udział wzięli zwycięzcy klas oraz wszyscy pozostali uczestnicy konkursu, którzy z ogromną kreatywnością i zaangażowaniem zaprezentowali ekologiczne stroje podczas Eko Walentynek.
Klasy I-III
1. miejsce - Hania Salamaga 3c
2. miejsce - Artur Kułakowski 1b
3. miejsce - Szymon Lewandowski 1b
Klasy IV-VIII
1. miejsce - Yaroslav Komiites 4a
2. miejsce - Julia Krawczak 7a
3. miejsce - Ola Gurska 4a
Był to miły moment podsumowania naszego eko-walentynkowego święta, pełen uśmiechów, gratulacji i dumy z młodych projektantów, którzy udowodnili, że ekologia może iść w parze z modą ![]()
Jeszcze raz gratulujemy wszystkim uczestnikom! ![]()
![]()
Serdecznie dziękujemy nauczycielom, uczniom i rodzicom oraz pracownikom szkoły za wszelką pomoc, wsparcie i zaangażowanie w realizację tego przedsięwzięcia.
p. Dorota Kacprzycka
p. Ewa Miezianko-Pieper
p. Agnieszka Erdmann
Sponsorami Eko - Walantynek były firmy:
Spółdzielnia Kolbudy https://www.sph.net.pl