Omnibus Przyrodniczy
31 marca w naszej szkole odbył się po raz czwarty konkurs przyrodniczy o tytuł "Omnibusa Przyrodniczego". Do konkursu każda klasa 1, 2 oraz 3 wytypowala po dwóch reprezentantów, których pasją jest przyroda. W dniu dzisiejszym spotkało się 13 przedstawicieli klas 1-3 . Dzieci odpowiadały na pytania, a kiedy ktoś nie znał odpowiedzi pytanie przechodziło na wszystkich. Odpowiedzi udzielał ten kto najszybciej dotknął przycisk. Kiedy udzielił prawidłowej odpowiedzi zdobywał dodatkowe punkty.
Rozstrzygnięcie konkursu oraz wręczenie nagród już wkrótce.