Zawody LA - drugi dzień konkurencje biegowe
30.09.2025
W drugim dniu zmagań lekkoatletycznych - w konkurencjach biegowych nasza szkoła odniosła wielki sukces. Zawodnicy i zawodniczki zdobyli łącznie 8 medali w różnych kategoriach wiekowych. Jako szkoła w kat. dziewcząt po dwóch dniach zawodów uplasowaliśmy się na 3 miejscu wśród dziewcząt otrzymując statuetkę.
W kategorii sprinterskiej na 60m 2 miejsce - srebrny medal uzyskała uczennica klasy 6b - Lena Lademann oraz z klasy 7a - Roksana Bełdyga zdobywając brązowy medal. Wielkim sukcesem okazał się bieg na 300 m uczennicy klasy 6c - Julii Kamińskiej, która w mistrzowskim stylu wygrała wyścig zdobywając złoto! Na tym samym dystansie brązowy medal zdobył również uczeń klasy 5a - Mateusz Kreft oraz uczeń klasy 8a - Alan Mitrosz.
W zmaganiach długodystansowych największy sukces wśród dziewcząt odniosły:
Oliwia Dobrowolska z klasy 8b zdobywając brązowy medal na 600m.
Zosia Żak z klasy 6b zajmując 3 m na dystansie 800m.
Daria Zimna z klasy 7b zdobywając srebrny medal na dystansie 1000m.
Pozostali zawodnicy zdobywali zazwyczaj 4 miejsce.
Bardzo serdecznie gratulujemy wszystkim zawodnikom i dziękujemy, że tak dzielnie reprezentowali naszą szkołę.
Opiekun grupy Izabela Gondek