W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Wyniki konkursu "Ogród Deszczowy"

06.05.2024

Na górze po lewej stronie zdjęcie dzieci ustawionych przy stole, na którym leży makieta ogrodu deszczowego. Na górze po środku zdjęcie dzieci ustawionych przy stole, na którym leży makieta ogrodu deszczowego. Na górze po prawej stronie zdjęcie dzieci ustawionych przy stole, na którym leży makieta ogrodu deszczowego. Na dole po lewej stronie zdjęcie dzieci ustawionych przy stole, na którym leży makieta ogrodu deszczowego. Na dole po środku zdjęcie dzieci trzymających dyplomy oraz nagrody. Na dole po prawej stronie zdjęcie dzieci ustawionych przy stole, na którym leży makieta ogrodu deszczowego.

Miło nam poinformować, że uczniowie z klasy 2a zajęli następujące miejsca w konkursie na makietę pt.  "Ogród Deszczowy" organizowanym przez Ekologiczną Szkołę Społeczną: 

I Klaudia, Aleks, Nikodem

II Gracjan, Milena

II Oskar, Alan

III Julia, Robert, Mark

III Roksana, Hanna, Myron

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Zdjęcia (1)

{"register":{"columns":[]}}