W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Obchody Dnia Pluszowego Misia w grupie 0D

29.11.2025

Kolaż 3 zdjęć na białym tle. Na górze zdjęcie dzieci ustawionych w dwa rzędy. Rząd na dole siedzi na podłodze, rząd za nimi stoi. Dzieci mają zasłonięte twarze emotikonami w kształcie misia. Na tablicy za nimi napis w kształcie misi. Na dole po lewej stronie zdjęcie dziecka, które dotyka palcem misia z kropkami na brzuchu. Po prawej stronie zdjęcie kartki, którą maluje widelcem i farbą dziecięca ręka.

Dziś w grupie „0D” świętowaliśmy Dzień Pluszowego Misia. Każde dziecko przyniosło swojego ukochanego misia lub innego pluszowego przyjaciela, którego z dumą przedstawiało kolegom i koleżankom. Rozmawialiśmy o wyglądzie i wyjątkowych cechach przyniesionych maskotek, doskonaląc umiejętność opisywania przedmiotów. Ćwiczyliśmy także liczenie, zliczając kropki na ilustracji misia. Na zakończenie zajęć wykonaliśmy kreatywną pracę plastyczną — za pomocą farb widelca stworzyliśmy własne, niepowtarzalne misie! To był pełen radości i ciepła dzień, który połączył naukę z zabawą, a całą salę wypełnił uśmiechem i pluszowym towarzystwem.

Zdjęcia (1)

{"register":{"columns":[]}}