ZAKOŃCZENIE KLAS 4 - 7
Podczas apeli kończących rok szkolny Pan Dyrektor wręczył stypendia za osiągnięcia naukowe, sportowe i w pracy na rzecz innych oraz nagrody dla osób, które otrzymały świadectwo z paskiem. ![]()
Jednak dziś jest święto wszystkich uczniów - każdy pracował wytrwale przez cały rok na miarę swoich możliwości i dla każdego jego świadectwo jest wielkim sukcesem.![]()
Pamiętajcie, że na świadectwie znajdują się oceny i inne osiągnięcia, ale to co nosimy w sercu, jest równie ważne. ![]()
Życzymy Wam, aby wakacje były czasem prawdziwego odpoczynku, umacniania dobrych relacji, ale też beztroskiej zabawy i poznawania świata.
Dziękujemy za miniony rok szkolny Nauczycielom, Rodzicom i Uczniom.
Razem tworzymy coś wspaniałego - naszą jedynkową rodzinę. ![]()