W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

RELACJA Z FESTYNU

.

29 maja nasza szkoła tętniła życiem, radością i wspólną zabawą. Tego dnia odbył się 🤩Festyn Rodzinny, który zgromadził uczniów, rodziców, nauczycieli, absolwentów oraz przyjaciół szkoły. Piękna pogoda i bogaty program sprawiły, że każdy znalazł coś dla siebie.❤

Na najmłodszych uczestników czekały dmuchańce, megabańki mydlane, fotobudka oraz liczne gry sprawnościowe. Ogromnym zainteresowaniem cieszył się konkurs „Celuj w nagrody”, w którym można było zdobyć atrakcyjne upominki i nagrody główne.

Podczas festynu nie zabrakło kreatywnych warsztatów. 🙂Uczestnicy malowali kamienie, tworzyli biżuterię, zakładki do książek, ekologiczne torby oraz własne gniotki. Dużą popularnością cieszyły się także stanowiska „Mapa marzeń”, „Pudełko wspomnień” i „Drzewo życzeń”, które zachęcały do refleksji, wspomnień i dzielenia się marzeniami. 😊

Miłośnicy nauki języków mogli odwiedzić English Corner, kącik języka polskiego, stanowisko angielsko-kaszubskie oraz wziąć udział w grach i zabawach językowych. Dodatkową atrakcją były pokazy i wspólne tańce kaszubskie. 💛🖤

Wiele emocji dostarczyły rodzinne rozgrywki szachowe oraz Turniej Rodzinny Rummikub. Chętni mogli również skorzystać ze stanowisk logopedycznych. 🤩

Dużym zainteresowaniem cieszyła się wystawa prac uczniowskich, prezentacja szkoły, możliwość obejrzenia kronik szkolnych i bookcrossing, a także pokaz radiowozu policyjnego. 🙂

Nie zabrakło pyszności przygotowanych przez organizatorów. Na uczestników czekała bogata oferta gastronomiczna: grill, kawiarenka z domowymi wypiekami, bar sałatkowy, popcorn, lody, wata cukrowa, lemoniada oraz tradycyjny chleb ze smalcem. 😋

Festyn Rodzinny był doskonałą okazją do integracji całej społeczności szkolnej, wspólnego spędzenia czasu i budowania relacji. Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do organizacji tego wyjątkowego wydarzenia, sponsorom za ufundowanie nagród oraz wszystkim gościom za obecność i wspaniałą atmosferę. ❤

Takie atrakcje są możliwe tylko w Jedynce – najstarszej szkole w naszym mieście. Już dziś zapraszamy na kolejne wspólne spotkania! 🥰

Galeria

Zdjęcia (1)

{"register":{"columns":[]}}