RADA RODZICÓW
Z radością informujemy, że wybrano nowy skład prezydium Rady Rodziców.
Przewodniczący - Pan Marcin Zarwalski
Zastępca przewodniczącego - Pani Agnieszka Biskup
Skarbnik - Pani Anna Andrearczyk
Komisja rewizyjna
Pani Bernadetta Lipowska
Pani Magdalena Sobolewska
Pani Katarzyna Wasiniewska
Serdecznie gratulujemy i życzymy owocnej pracy na rzecz naszej szkolnej społeczności.
Jednocześnie składamy ogromne podziękowania Radzie Rodziców poprzedniej kadencji
za zaangażowanie, poświęcony czas i wsparcie wielu cennych inicjatyw.