W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Apel z okazji Święta Konstytucji 3 Maja

Dwie dziewczynki w ciemnych spódnicach i białych bluzkach a w środku stoi chłopiec w ciemnym garniturze i trzyma sztandar szkoły.

🇵🇱 Dziś w naszej szkole odbył się uroczysty apel z okazji Święta Konstytucji 3 Maja.

Uczniowie klas V i VI w ciekawy i przystępny sposób przybliżyli wszystkim te trudne wydarzenia sprzed 235 lat. Dzięki ich zaangażowaniu mogliśmy lepiej zrozumieć znaczenie tego ważnego momentu w historii Polski.

Na zakończenie każdy miał okazję sprawdzić swoją wiedzę, biorąc udział w quizie dotyczącym Konstytucji 3 Maja.

Dziękujemy uczniom i nauczycielom za przygotowanie tej pięknej lekcji historii! 👏

Zdjęcia (3)

{"register":{"columns":[]}}