Piknik Rodzinny "Mama, Tata i Ja"
30.05.2025
30 maja na terenie Przedszkola nr 1 w Jędrzejowie odbył się Piknik Rodzinny ,, Mama, Tata i Ja”. Nasze przedszkolaki zaprezentowały się pięknie w utworze ,,Miniuszka”. Występ zakończył się wręczeniem pamiątkowych dyplomów i upominków dla każdego małego artysty. Całość przebiegła w radosnej i rodzinnej atmosferze, podkreślając, jak ważna jest współpraca między przedszkolem a rodzicami oraz jak wiele radości daje wspólne świętowanie. Dziękuję wszystkim dzieciom za ich piękny występ, a rodzicom za wsparcie i obecność.