W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Zakończenie Roku Szkolnego 2023/2024 w Szkole Filialnej w Świrydach

Nadszedł długo wyczekiwany czas zasłużonego odpoczynku – WAKACJE!

ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO

 

          Najbardziej wzruszającym a jednocześnie bardzo radosnym wydarzeniem w całym roku szkolnym jest jego zakończenie. W szkole Filialnej w Świrydach zgromadzili się wszyscy uczniowie wraz z rodzicami,  cała rada pedagogiczna na czele z panią dyrektor Ewą Zawadzką oraz pracownicy szkoły. Uroczystość, już tradycyjnie zaczęła się od odśpiewania hymnu państwowego oraz modlitwy. Pani dyrektor w swoim przemówieniu podkreśliła ważność mijającego roku szkolnego, dziękując uczniom za ich wysiłek i osiągnięcia oraz nauczycielom za ich zaangażowanie. Wyrazy uznania skierowano również do rodziców za wsparcie swoich dzieci oraz owocną współpracę ze szkołą. Następnie odbyło się wręczenie nagród i wyróżnień dla najlepszych uczniów. Został przyznany tytuł „Ucznia sukcesu” za wybitne osiągnięcia w nauce. Wręczono także nagrody najlepszym czytelnikom. Na koniec zaproszono zgromadzonych do poszczególnych klas na spotkanie z wychowawcami.

          Wszystkim uczniom i absolwentom naszej szkoły życzymy bezpiecznych i słonecznych wakacji, interesujących podróży, niezapomnianych wrażeń, uśmiechu na co dzień oraz szczęśliwego powrotu do szkoły. (E.D.)

Zdjęcia (10)

{"register":{"columns":[]}}