W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Bezpłatny program dla kobiet "Uniwersytet Sukcesu"

Fundacja Digital University realizuje bezpłatny program "Uniwersytet sukcesu". Program kierowany jest do młodych kobiet (w wieku 18-25 lat), w trudnej sytuacji, wchodzących na rynek pracy.

uniwersytet sukcesu

Rozpoczeła się rekrutacja do VI edycji programu stypendialnego Uniwersytet Sukcesu, który został stworzony z myślą o wspieraniu młodych kobiet w wieku 18-25 lat, znajdujących się w trudnej sytuacji życiowej, marzących o zdobyciu perspektywicznego zawodu. To największa w Polsce całoroczna inicjatywa, która wyposaża młode kobiety w kompetencje przyszłości, które dają im przewagę na rynku pracy. Organizatorem programu jest działająca od 2014 roku Fundacja Digital University, której misją jest wyrównywanie szans w środowiskach nieuprzywilejowanych poprzez edukację w zakresie nowych technologii oraz kompetencji i zawodów przyszłości. Celem programu Uniwersytet Sukcesu jest wyposażenie uczestniczek w praktyczne umiejętności, które są niezbędne na dynamicznie zmieniającym się rynku pracy. Program skupia się na kompleksowym rozwoju zarówno w obszarze technicznym, jak i miękkich umiejętności, przygotowując uczestniczki do wyzwań współczesnego świata technologii.

Program kierujemy do młodych kobiet w trudnej sytuację życiowej/materialnej, która uniemożliwia studiowanie lub branie udziału w płatnych kursach specjalistycznych. Trudna sytuacja osobista to szerokie pojęcie, które może zawierać doświadczenia związane z przemocą domową, dyskryminacją, problemami zdrowotnymi, czy też trudnościami w dostępie do edukacji lub zatrudnienia. Rozumiejąc, że "trudna sytuacja" może mieć wiele oblicz, każda z sytuacji będzie rozpatrywana z najwyższą starannością i indywidualnym podejściem. Uczestniczki programu otrzymają bezpłatnie:

Mentoring 1 na 1: indywidualne sesje z doświadczonymi ekspertami i ekspertami, mające na celu rozwijanie umiejętności i kompetencji kluczowych na rynku pracy oraz zdobycie pierwszej pracy w wymarzonym zawodzie.
Doradztwo HR 1 na 1: wsparcie w przygotowaniu CV, symulacjach rozmów kwalifikacyjnych, tworzenie profesjonalnego profilu na platformie Linkedln oraz dostęp do profesjonalnych porad dotyczących procesu rekrutacyjnego od ekspertów i ekspertek HR.
Kursy IT: kilkumiesięczne specjaistyczne kursy z zakresu analizy danych, testowania oprogramowania, sztucznej inteligencji lub zarządzania projektami, poświadczone certyfikatami renomowanych instytucji szkoleniowych.
Wakacyjny camp i warsztaty: intensywne warsztaty grupowe rozwijające umiejętności miękkie oraz cykl szkoleń i spotkań inspiracyjnych odbywających się przez cały rok.
Test osobowości Lumina Spark z profesjonalnym omówieniem wyników, pomagający uczestniczkom zrozumieć swoje mocne strony i obszary do rozwoju.

W VI edycji programu kładziemy szczególny nacisk na praktyczne zastosowanie sztucznej inteligencji, mając na celu nie tylko przekazanie teoretycznej wiedzy, ale przede wszystkim wyposażenie uczestniczek w konkretne umiejętności i kompetencje, które dadzą im przewagę na rynku pracy

https://uniwersytetsukcesu.com/

{"register":{"columns":[]}}