Dzień Pracownika Socjalnego
Z Okazji Dnia Pracownika Socjalnego wszystkim Pracownikom Służb Społecznych składam serdeczne życzenia i wyrazy uznania za pracę, poświęcenie oraz gotowość do niesienia pomocy ludziom potrzebującym.
Życzę, aby każdy dzień przynosił zadowolenie i satysfakcję z wykonywanej pracy a nagrodą za Wasz trud i wysiłek był szacunek społeczny i wdzięczność osób, którym pomagacie.
Z najlepszymi życzeniami
Joanna Markiewicz
Dyrektor Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej