Olimpijczycy według lat
2023
Oliwia Bylinowska (3a) - finalistka LIII Olimpiady Literatury i Języka Polskiego
Jan Trychta (4pa) - finalista XLIX Olimpiady Historycznej
Piotr Śmietana (3a) - finalista XVI Olimpiady Przedmiotowej „Losy żołnierza i dzieje oręża polskiegow latach 1887-1922. O Niepodległość i granice Rzeczypospolitej"
Bartosz Wszołek (2a) - laureat XVI Olimpiady Przedmiotowej „Losy żołnierza i dzieje oręża polskiegow latach 1887-1922. O Niepodległość i granice Rzeczypospolitej",
Kamil Jarosz (3a) - laureat XVI Olimpiady Przedmiotowej „Losy żołnierza i dzieje oręża polskiegow latach 1887-1922. O Niepodległość i granice Rzeczypospolitej",
Kacper Nowak (1a) - finalista XXXIII Olimpiady Teologii Katolickiej
2022
Mikołaj Lignar (3gd) - laureat XLVIII Olimpiady Geograficznej (24 lokata w Polsce)
Kamil Wyderka (3gb) - finalista XLVIII Olimpiady Geograficznej
Bartosz Grasela (2a) - laureat XV Olimpiady „Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego”
Kamil Jarosz (2a) - finalista XV Olimpiady „Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego”
Marcin Nawrocki (3pd) - finalista XV Olimpiady „Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego”
Kacper Janiga (3pa) - finalista XXXII Olimpiady Teologii Katolickiej
Kamil Wyderka (3gb) - finalista XXXVI Olimpiady Wiedzy Ekonomicznej
2021
Gabriel Antas (3b) - laureat XXVIII Olimpiady Informatycznej (3 miejsce w Polsce)
Kamil Jarosz (1a) - finalista XIV Olimpiady „Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego”
Marcin Nawrocki (2pd) - finalista XIV Olimpiady „Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego”
2020
2019
Jakub Słomski (2d) - finalista etapu centralnego Olimpiady "Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 1921-1956, Od Traktatu Ryskiego do Żołnierzy Niezłomnych", 28 marca 2019 r.
2018
Kornelia Gierlicka (3e) - finalistka XLI Olimpiady Języka Niemieckiego
2017
Kornelia Gierlicka (2e) - laureatka (6. miejsce) XL Olimpiady Języka Niemieckiego
Kamil Gajewski (2b) - finalista LXVIII Olimpiady Matematycznej
2016
Kornelia Gierlicka (1e) - laureatka XXIX Olimpiady Języka Niemieckiego
Jakub Stępień (3b) - finalista XXIX Olimpiady Języka Niemieckiego
Bożydar Brewczyński (2a) – finalista XXVI Olimpiady Teologii Katolickiej
2015
Joanna Lis (3a) - finalistka XXXVIII Olimpiady Języka Niemieckiego
Wojciech Dubiel (3b) - laureat (V miejsce w Polsce) LXIV Olimpiady Fizycznej
2014
Agnieszka Paryś (3g) - laureatka XXXII Olimpiady Języka Łacińskiego
Anna Sikorska (3e) - laureatka II stopnia XLIII Olimpiady Biologicznej
Edyta Stodolak (2c) - finalistka XLIV Olimpiady Literatury i Języka Polskiego
Karol Maculak (3a) - uczestnik etapu centralnego XL Olimpiady Geograficznej
Marcin Karpiński (3b) - finalista z wyróżnieniem XXI Olimpiady Informatycznej
2013
Tomasz Kudłacz (3e) - laureat (5. miejsce) LIX Olimpiady Chemicznej, złoty medal na 45. Międzynarodowej Olimpiadzie Chemicznej w Moskwie
Kacper Lawera (3h) - finalista Olimpiady Teologii Katolickiej
Rafał Myśliwiec (3b) - finalista LXIV Olimpiady Matematycznej
Agnieszka Paryś (2g) - finalistka XXXI Olimpiady Języka Łacińskiego
2012
Magdalena Hudyma (3h) - laureatka (3 lokata) XLII Olimpiady Literatury i Języka Polskiego
Marcin Karpiński (1b) - finalista XIX Olimpiady Informatycznej
Tomasz Kudłacz (2e) - laureat LVIII Olimpiady Chemicznej
Kacper Lawera (2h) - laureat (3 miejsce) XXII Olimpiady Teologii Katolickiej
Gabriela Lechowska (2a) - finalista XLII Olimpiady Literatury i Języka Polskiego
2011
Edyta Gałuszka (3g) - finalistka XXIX Olimpiady Języka Łacińskiego
Piotr Pacocha (3f) - laureat XXXVII Olimpiady Geograficznej
Dominik Marek (3g) - finalista Olimpiady Języka Francuskiego
Wojciech Bosak (3h) - finalista XXXVII Olimpiady Historycznej
Magdalena Hudyma (2h) - finalistka XLI Olimpiady Literatury i Języka Polskiego
2010
Adam Furmanek (3d) - finalista XVII Olimpiady Informatycznej
Aneta Lepucka (3g) - laureatka ( 7 lokata ) etapu centralnego XXVIII Olimpiady Języka Łacińskiego, uczestniczka zawodów międzynarodowych "Certamen Ciceronianum" w Arpino we Włoszech
Kinga Trychta (2h) - finalistka XXII Olimpiady Filozoficznej
Wojciech Bosak (2h) - I miejsce w etapie centralnym Olimpiady Tematycznej ,,Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 972 - 1514. Od Cedyni do Orszy”
2009
Mateusz Antas (2h) - finalista XXXV Olimpiady Geograficznej
Adam Bełda (2e) - finalista XXXIX Olimpiady Literatury i Języka Polskiego
Angelika Nowak (3g) - finalistka XXXII Olimpiady Języka Francuskiego
Michał Strojek (3g) - finalista XXXIII Olimpiady Jezyka Angielskiego
Kinga Trychta (1h) - finalistka XIX Olimpiady Teologii Katolickiej
Greta Wardęga (3g) - finalistka XXXII Olimpiady Języka Niemieckiego
2008
Greta Wardęga (2g) - finalistka XXVI Olimpiady Języka Łacińskiego
Kazimierz Kmiecik (3g) - finalista XXVI Olimpiady Języka Łacińskiego
Paweł Pietrzycki (3b) - finalista LIX Olimpiady Matematycznej
Karolina Wojdyła (1e) - finalistka XVIII Olimpiady Teologii Katolickiej
Justyna Kmiecik (3g) - finalistka XII Olimpiady Wiedzy o Unii Europejskiej
Tomasz Trychta (3a) - uczestnik etapu centralnego Olimpiady Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym
2007
Andrzej Fadiejew (2h) - laureat Olimpiady Języka Rosyjskiego
Judyta Przetacznik (3a) - finalistka Olimpiady Języka Łacińskiego
Karolina Wyderka (3a) - finalistka Olimpiady Języka Francuskiego
2006
Monika Motkowicz (3a) - uczestniczka etapu centralnego XXIX Olimpiady Języka Francuskiego
Monika Motkowicz (3a) - finalistka XXIV Olimpiady Języka Łacińskiego
Andrzej Fadiejew (1h) - finalista Olimpiady Języka Rosyjskiego
Piotr Kuźniarowicz (3c) - finalista Olimpiady Chemicznej
Paweł Szudy (3e)- finalista Olimpiady Chemicznej
2005
Justyna Szawan (3c) - finalistka XXVIII Olimpiady Języka Francuskiego
Jakub Piękoś (3b) - finalista Olimpiady Matematycznej
Mateusz Piękoś - finalista XXIX Olimpiady Języka Angielskiego
2004
Eliza Rączka - uczestniczka etapu centralnego XXII Olimpiady Języka Łacińskiego
Katarzyna Półchłopek - finalistka XXVII Olimpiady Języka Francuskiego
Joanna Langer - finalistka XXVII Olimpiady Języka Niemieckiego
Agnieszka Idzik - uczestniczka etapu centralnego XLV Olimpiady Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym
Agnieszka Idzik - finalistka XXVIII Olimpiady Języka Angielskiego
2003
Aleksandra Zegarowska (IIIA) - laureatka Olimpiady Języka Francuskiego - II lokata w Polsce
Iwona Morawska (IIIA) - finalistka XXVI Olimpiady Języka Francuskiego
2002
Sylwia Waszkiel (4c) - finalistka XXVI Olimpiady Języka Angielskiego
Karolina Czerska - laureatka XXV Olimpiady Języka Francuskiego
Jadwiga Urban - uczestniczka etapu centralnego XXV Olimpiady Języka Francuskiego
2001
Roman Dubiel - finalista Olimpiady Geograficznej
2000
Jarosław Włudyka - uczestnik etapu centralnego Zachodniopomorskiej Olimpiady Wiedzy o Unii Europejskiej
Jakub Matuszewski - finalista XLI Olimpiady Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym
Dawid Niezgoda - laureat (IV lokata) Olimpiady Geograficznej
Dawid Niezgoda - finalista Olimpiady Nautologicznej
1999
Grzegorz Ochała - laureat XVII Olimpiady Języka Łacińskiego - VII lokata
Joanna Glanc - finalistka Olimpiady Geograficznej
1998
Justyna Betlej - finalistka XVI Olimpiady Języka Łacińskiego
Jacek Budzik - finalista XLIV Olimpiady Chemicznej
Marcin Kielar - laureat (II miejsce) V Olimpiady Informatycznej
1997
Marcin Kielar - finalista IV Olimpiady Informatycznej
1996
Jacek Budzik - finalista XX Olimpiady Języka Angielskiego
Joanna Frużyńska - finalistka Olimpiady Literatury i Języka Polskiego
1995
Barbara Kiczek - uczestniczka etapu centralnego XXXVI Olimpiady Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym
Małgorzata Kocimowska - uczestniczka etapu centralnego VII Olimpiady Filozoficznej
Renata Świątek - uczestniczka etapu centralnego VII Olimpiady Filozoficznej
Jakub Juszczyk - finalista Olimpiady Wiedzy o Prawach Człowieka
Marcin Lichosik - finalista Olimpiady Wiedzy o Prawach Człowieka
1994
Krzysztof Jedziniak - finalista Olimpiady Fizycznej
Marek Lew - uczestnik etapu centralnego Olimpiady Chemicznej
Barbara Kiczak - uczestniczka etapu centralnego XXXV Olimpiady Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym
Dorota Macios - finalistka VI Olimpiady Filozoficznej
Paweł Klimek - laureat (III miejsce) Olimpiady Geograficznej
1993
Łukasz Rak - finalista Olimpiady Języka Francuskiego
Wojciech Palacz - finalista Olimpiady Fizycznej
Wojciech Palacz - laureat etapu centralnego w II Krajowym Konkursie Informatycznym organizowanym przez MEN, uzyskał I lokatę w Polsce (w tamtych latach nie było centralnej olimpiady - jej rolę pełnił ten konkurs)
Paweł Kocimowski - laureat V miejsca XLIV Olimpiady Matematycznej, udział w XVI Austriacko-Polskich Zawodach Matematycznych - nagrodzony w zawodach indywidualnych
Dorota Macios - uczestniczka etapu centralnego V Olimpiady Filozoficznej
Paweł Klimek - finalista Olimpiady Geograficznej
1992
Paweł Czubik - laureat Olimpiady Biologicznej
Jacek Gogola - laureat XXXII Olimpiady Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym
Wojciech Palacz - finalista Olimpiady Fizycznej
Jacek Plezia - finalista Olimpiady Fizycznej
Małgorzata Szczurek - uczestniczka etapu centralnego Olimpiady Literatury i Języka Polskiego
Małgorzata Kleban - uczestniczka etapu centralnego Olimpiady Ekologicznej
Wojciech Marecki - zakwalifikowany do etapu centralnego Olimpiady Ekologicznej
Łukasz Rak - zakwalifikowany do etapu centralnego Olimpiady Języka Francuskiego
Anna Szudy - uczestniczka etapu centralnego Olimpiady Filozoficznej
Robert Kwiatkowski - uczestnik etapu centralnego XVII Olimpiady Historycznej
Tomasz Macios - finalista IV Olimpiady Filozoficznej
Tomasz Macios - laureat XXII Olimpiady Literatury i Języka Polskiego
1991
Sławomir Szynal - finalista XXXVII Olimpiady Chemicznej
Lucyna Andrzejak - finalistka XXI Olimpiady Literatury i Języka Polskiego
1990
Magdalena Musiał - finalistka XII Olimpiady Języka Francuskiego
Danuta Dzięglewicz - finalistka XIII Olimpiady Języka Niemieckiego
1989
Zbigniew Prucnal - uczestnik etapu centralnego Olimpiady Fizycznej i Astronomicznej
1988
Alicja Ćwik - uczestniczka etapu centralnego Olimpiady Literatury i Języka Polskiego
Józef Świstak - uczestnik etapu centralnego Olimpiady Chemicznej
1987
Andrzej Kapanowski - finalista Olimpiady Fizycznej
Renata Sajdak - finalistka Olimpiady Fizycznej
Piotr Jasik - uczestnik etapu centralnego Olimpiady Chemicznej
Józef Świstak - uczestnik etapu centralnego Olimpiady Chemicznej
1986
Daniel Habrat - finalista Olimpiady Wiedzy Technicznej
Andrzej Kapanowski - finalista Olimpiady Fizycznej
1985
Wojciech Staniszewski - uczestnik Centralnej Olimpiady Wiedzy Społeczno - Politycznej
Stanisław Pochwała - uczestnik etapu centralnego Olimpiady Historycznej
1984
Dariusz Szeląg - laureat Olimpiady Literatury i Języka Polskiego
1983
Tomasz Czeluśniak - uczestnik etapu centralnego XXIX Olimpiady Chemicznej
Ewa Latoszek - uczestniczka V Turnieju Filozoficznego na szczeblu centralnym
1982
1981
Andrzej Krupa - uczestnik etapu centralnego Olimpiady Fizycznej
1980
Roman Dąbrowski - uczestnik etapu centralnego Olimpiady Literatury i Języka Polskiego
Barbara Cynarska - uczestniczka etapu centralnego Olimpiady Literatury i Języka Polskiego
Jerzy Piękoś - uczestnik etapu centralnego Olimpiady Fizycznej
Jerzy Kołodziejczyk - laureat centralnej Olimpiady Wiedzy Technicznej
Krzysztof Potyrała - uczestnik etapu centralnego Olimpiady Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym
1979
Janusz Przewoźnik - uczestnik etapu centralnego Olimpiady Fizycznej
Anna Lazar - uczestniczka etapu centralnego Olimpiady Języka Niemieckiego
Bogdan Przetacznik - uczestnik etapu centralnego Olimpiady Astronomicznej
Barbara Cynarska - uczestniczka etapu centralnego Olimpiady Literatury i Języka Polskiego
Barbara Cynarska - finalistka etapu centralnego Olimpiady Języka Francuskiego (10 miejsce)
1978
Anna Rosiek - laureatka I miejsca etapu centralnego Olimpiady Języka Angielskiego
Teresa Rachowicz - uczestniczka etapu centralnego Olimpiady Fizycznej
Bogdan Sepioł - uczestnik etapu centralnego Olimpiady Fizycznej
Tomasz Berezowski - laureat centralnej Olimpiady Wiedzy Technicznej
Grzegorz Tora - laureat centralnej Olimpiady Wiedzy Technicznej
1977
Jerzy Pepera - uczestnik etapu centralnego Olimpiady Chemicznej
1976
Stanisław Pikul - laureat etapu centralnego XLIV Olimpiady Chemicznej, uczestnik Międzynarodowej Olimpiady Chemicznej w Halle (NRD)
Janusz Rak - uczestnik etapu centralnego Olimpiady Astronomicznej
Waldemar Rachowicz - laureat II miejsca etapu centralnego Olimpiady Fizycznej, uczestnik Międzynarodowej Olimpiady Fizycznej w Budapeszcie, gdzie otrzymał wyróżnienie
Waldemar Rachowicz - finalista XXVII Olimpiady Matematycznej
Waldemar Rachowicz - uczestnik etapu centralnego Olimpiady Astronomicznej
Andrzej Juszczyk - uczestnik etapu centralnego Olimpiady Chemicznej
1975
Waldemar Rachowicz - uczestnik etapu centralnego Olimpiady Fizycznej
Waldemar Rachowicz - finalista XXVI Olimpiady Matematycznej
Janusz Szczepański - uczestnik etapu centralnego Olimpiady Fizycznej
1974
1973
Bogusław Kocimowski - uczestnik etapu centralnego Olimpiady Fizycznej
1972
1971
Roman Sikora - uczestnik etapu centralnego Olimpiady Astronomicznej
Jolanta Bator - uczestniczka etapu centralnego Olimpiady Języka Rosyjskiego
Zdzisław Stęgowski - uczestnik etapu centralnego Olimpiady Fizycznej
Tomasz Kosiek - uczestnik etapu centralnego Olimpiady Astronomicznej
1970
1969
Janusz Psiuk - laureat II miejsca etapu centralnego Olimpiady Astronomicznej
Maciej Kuś - finalista XX Olimpiady Matematycznej
1968
Stanisław Stój - finalista XIX Olimpiady Matematycznej
Stanisław Stój - uczestnik etapu centralnego Olimpiady Astronomicznej
Jacek Majewski - uczestnik etapu centralnego Olimpiady Astronomicznej
Marek Kosiek - uczestnik etapu centralnego Olimpiady Astronomicznej
Marek Kosiek - finalista XIX Olimpiady Matematycznej
1967
Stanisław Stój - finalista XVIII Olimpiady Matematycznej
Roman Libuszowski - laureat III miejsca etapu centralnego Olimpiady Fizycznej, laureat V miejsca Międzynarodowej Olimpiady Fizycznej
Adam Cichy - uczestnik etapu centralnego Olimpiady Fizycznej
Stanisław Wrona - uczestnik etapu centralnego Olimpiady Fizycznej
Stanisław Wrona - finalista XVIII Olimpiady Matematycznej
1966
Adam Idzik - finalista XVII Olimpiady Matematycznej
1965
Adam Idzik - laureat XVI Olimpiady Matematycznej
1964
Andrzej Olbrot - finalista XV Olimpiady Matematycznej - uzyskał wyróżnienie
1963
Andrzej Olbrot - finalista XIV Olimpiady Matematycznej - uzyskał wyróżnienie
Bolesław Krzywda - finalista XIV Olimpiady Matematycznej
1962
Jan Potera - finalista XIII Olimpiady Matematycznej - uzyskał wyróżnienie
Jan Potera - uczestnik etapu centralnego Olimpiady Astronomicznej
1961
1960
Paweł Oberc - laureat I miejsca XI Olimpiady Matematycznej
Józef Mikrut - laureat VI miejsca XI Olimpiady Matematycznej