W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Zaczynamy Podprogram 2023 w ramach Programu Fundusze Europejskie na Pomoc Żywnościową 2021-2027

Fundusze Europejskie na pomoc żywnościową 2021-2027

W związku z informacją uzyskaną od koordynatora Caritas Diecezji Warszawsko-Praskiej  o możliwości ustalania dostaw żywności-pierwsza dostawa i wydawanie artykułów żywnościowych organizowane  przez Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Zabrodziu planowana jest na pierwszą połowę lipca.

Osoby zainteresowane i spełniające kryterium dochodowe zapraszamy osobiści po odbiór skierowań FEPŻ 2021-2027 Podprogram 2023 do siedziby Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Zabrodziu ul. Wł. St. Reymonta 45 w celu zakwalifikowania się do ww. Programu.

Kryterium dochodowe uprawniające do skorzystania z EFPŻ Podprogram 2023 stanowi 265% ustawowego kryterium dochodowego uprawniającego do korzystania ze świadczeń w pomocy społecznej i wynosi odpowiednio do:

  • dla osoby samotnie gospodarującej - 2 056,40 zł
  • dla osoby w rodzinie - 1 590 zł
{"register":{"columns":[]}}