W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.

Misja

Misją Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Zabrodziu jest pomoc, wsparcie, aktywizacja, przeciwdziałanie wykluczeniu, a także integracja społeczna.

Ośrodek realizuje zadania w sposób profesjonalny i z empatią.

Pracujemy na rzecz osób i rodzin z naszej Gminy, które znalazły się w trudnej sytuacji życiowej i nie są w stanie samodzielnie jej przezwyciężyć. Działania te mają zmierzać do rozwinięcia lub wzmocnienia ich aktywności oraz odzyskiwania zdolności do samodzielnego funkcjonowania w społeczeństwie.

Dbamy o właściwą komunikację ze środowiskiem społecznym. Chcemy, by ludzie mieli świadomość otaczających nas problemów społecznych, możliwości pomocy, ale także świadomość, że współdziałanie jest jednym z istotnych warunków powodzenia naszych działań i skutecznego rozwiązywania problemów.

Ośrodek kieruje się kodeksem etyki zawodowej i buduje wizerunek nowoczesnej i przyjaznej instytucji.

{"register":{"columns":[]}}