W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Świadczenie wychowawcze 500+

Wnioski o ustalenie prawa do świadczenia wychowawczego na okres zasiłkowy 2021/2022

Czarny napis Ogłoszenie

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Zabrodziu przypomina o złożeniu  wniosku o ustalenie prawa do świadczenia wychowawczego na okres zasiłkowy 2021/2022, który obowiązuje od 01.06.2021 r. do 31.05.2022 r.

Wnioski składać można drogą elektroniczną czyli przez Internet za pośrednictwem portalu Ministerstwa Rodziny empatia.mrpips.gov.pl, przez bankowość elektroniczną lub przez portal PUE ZUS, a także drogą tradycyjną (papierowa), czyli osobiście w  GOPS Zabrodzie.

Złożenie wniosku do końca czerwca 2021r, gwarantuje, że świadczenie wychowawcze zostanie wypłacone  z wyrównaniem od czerwca 2021r.

Natomiast, jeżeli osoba ubiegająca się o świadczenie złoży wniosek na nowy okres po 30 czerwca 2021r. świadczenie wychowawcze będzie przysługiwało od miesiąca złożenia wniosku bez wyrównania za miesiąc czerwiec 2021r.

Kierownik GOPS w Zabrodziu
/-/ Nina Kacprzuk

{"register":{"columns":[]}}