W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Ogłoszenie o naborze stażysty/stażystki

zdjęcie przedstawia po lewej stronie dłonie w uścisku powitalnym, po prawej stronie na beżowym tle z zarysem teczki napis Praca

Kierownik Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Zabrodziu  zaprasza do składania ofert na odbycie stażu organizowanego za pośrednictwem Urzędu Pracy na stanowisku „pracownik kancelaryjny”.

Miejsce wykonania stażu: Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Zabrodziu, ul. Wł. St. Reymonta 45, 07-230 Zabrodzie.

Czas trwania stażu: co najmniej 6 miesięcy

Wymagania:

  • wiek: od 18 do 29 roku życia,
  • możliwość zarejestrowania lub osoby zarejestrowanie w Powiatowym Urzędzie Pracy w Wyszkowie jako osoby bezrobotne,
  • wykształcenie min. średnie,
  • obsługa komputera i urządzeń peryferyjnych,
  • komunikatywność

Charakterystyka stanowiska: praca biurowa w pełnym wymiarze czasu pracy

Osoby zainteresowane proszone są o kontakt pod numerem telefonu: 29/7571262, 516 022 997 wiadomość e-mail: gops@zabrodzie.pl w tytule wiadomości: „zgłoszenie na staż w GOPS Zabrodzie”  w celu uzyskania szerszych informacji i zgłoszenia swojej kandydatury.

Termin zgłoszeń upływa: 29.04.2022r. do godz. 14.00

"Administratorem Państwa danych osobowych zebranych w tym procesie rekrutacyjnym jest Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Zabrodziu ul. Wł. St. Reymonta 45, 07-230 Zabrodzie.” Pełna treść obowiązku informacyjnego dostępna jest na stronie internetowej zakładka RODO oraz w siedzibie jednostki.

{"register":{"columns":[]}}