W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

ZAPROSZENIE 12 CZERWCA 2021

Logo Gminy Repki

12 CZERWCA 2021 – „SOBOTA W PARKU”

Mieszkańcy Repek i Gminy Repki!

Szanowni Państwo!

Nasz zabytkowy park w Repkach jeszcze raz potrzebuje Waszej pomocy. Dzięki pracy mieszkańców i samorządu, dużo już udało się uporządkować, jednak równie wiele pozostało do zrobienia. Mamy nadzieję, że już niedługo nasz park będzie służył całej społeczności Gminy Repki.

Wiem, że na Was zawsze można liczyć, dlatego już w sobotę 12 czerwca serdecznie zapraszam mieszkańców Repek i wszystkich chętnych z naszej Gminy na kolejną edycję imprezy pt. „Sobota w Parku”.

Tradycyjnie proszę o zabranie pił spalinowych (osoby z uprawnieniami i w odpowiednim ubraniu ochronnym). Przydadzą się też duże sekatory i siekiery. Dla ochotników bez narzędzi wystarczy zapał i pracowite ręce.

Zbiórka o godz.9⁰⁰przy Ośrodku zdrowia w Repkach.

                                                                                                                   Apolonia Stasiuk

                                                                                          Wójt Gminy Repki