Zakończenie roku szkolnego 2024/2025 w Zespole Szkół w Skrzeszewie
Dnia 27 czerwca w Zespole Szkół w Skrzeszewie odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego. Ten wyjątkowy dzień rozpoczął się uczestnictwem we Mszy Świętej w kościele parafialnym w Skrzeszewie, po której cała społeczność szkolna udała się do budynku szkoły na dalszą część uroczystości.
Swoją obecnością zaszczycili nas: Pani Wójt Apolonia Stasiuk, Pani Iwona Dmowska, a także Ksiądz Kanonik Piotr Jurczak proboszcz parafii Skrzeszew. Nie zabrakło również rodziców uczniów Zespołu Szkół w Skrzeszewie.
Po przywitaniu wszystkich zgromadzonych przez Panią Dyrektor Joannę Kopówkę, rozpoczęła się piękna część artystyczna przygotowana przez uczniów klasy ósmej. Uczniowie klasy siódmej przekazali swoim starszym kolegom symboliczne upominki na pożegnanie, a następnie odbyło się wręczenie świadectw, nagród oraz Nagród Dyrektora dla uczniów ze średnią 5,0 i wyżej.
Podczas uroczystości w szczególny sposób pożegnaliśmy Panią Barbarę Zupkę, która po latach pracy w naszej szkole odeszła na zasłużoną emeryturę. Pani Barbara została pożegnana przez Panią Wójt, Panią Dyrektor oraz przedstawicieli Rady Rodziców.
Nie zabrakło również podziękowań dla władzy gminy oraz nauczycieli, które złożyła Rada Rodziców za ich całoroczną pracę, zaangażowanie i wsparcie uczniów.
Na zakończenie uroczystości Pani Wójt skierowała do uczniów słowa uznania, gratulując im wysokich wyników w nauce oraz życząc bezpiecznych i udanych wakacji. Podziękowała również nauczycielom oraz rodzicom za współpracę, a także trud jaki włożyli w wychowanie i nauczanie dzieci.