W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Spotkanie autorskie z Rafałem Hetmanem

Od Jana do Dziadów Cykl wydarzeń

24 września porozmawiamy o tym jak i o czym pamiętamy, w jaki sposób buduje się nasza pamięć o miejscach w których mieszkamy, na podstawie książki "Izbica, Izbica" z jej autorem Rafałem Hetmanem porozmawia Piotr Brysacz z Wydawnictwa Paśny Buriat i organizator festiwalu literackiego Patrząc na Wschód.

Spotkanie odbędzie się w Letniej Galerii Krainy Bugu przy RE - Pracownia Sztuki Użytkowej, Skrzeszew 80.

Spotkanie organizaowane we współpracy z Magazynem Kraina Bugu.

Wydarzenie na faceboku: https://www.facebook.com/events/594466288808056Strona internetowa projektu: http://kulturalnaturystyka.pl/

Oprócz tego zapraszam też do poznawania Sokołowa, 24 września przed spotkaniem autorskim odbędzie się spacer po cukrowni i terenie Przeździatki, poznamy historię jej kolejnych właścicieli.

Po Sokołowie oprowadzać będą: Grzegorz Gawrysiak, Piotr Rybak. Pracownicy Pracowni Dokumentacji Dziejów Miasta z Miejskiej Biblioteki w Sokołowie Podlaskim.

Wstęp na wszystkie wydarzenia jest WOLNY.

Zdjęcia (3)

{"register":{"columns":[]}}