W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Przebudowa drogi powiatowej w miejscowości Karskie, na realizację tej inwestycji mieszkańcy czekali wiele lat

Nowa nawierzchnia asfaltowa

W październiku została zakończona inwestycja pn „Przebudowa drogi powiatowej nr 3931W o długości 550 mb w miejscowości Karskie gm. Repki”. Wykonawcą była firma P.W.WIKRUSZ Adam Witkowski z siedzibą w Miedznej.
Całkowity koszt zadania wyniósł 445 025,76 zł. Inwestycja została dofinasowana ze środków finansowych budżetu Województwa Mazowieckiego na zadanie z zakresu budowy i modernizacji dróg dojazdowych do gruntów rolnych w wysokości 100 000,00 zł, Powiat Sokołowski na realizację inwestycji przeznaczył wkład własny w wysokości 122 512,88 zł, natomiast pozostała kwota w wysokości 222 512,88 zł pochodziła z Budżetu Gminy Repki.

W wyniku zadania została przebudowana droga o długości 550 metrów, gdzie wykonano jezdnię z betonu asfaltowego o szerokości 5,65 metrów wraz z dwustronnymi poboczami z kruszywa łamanego o szerokości 0,75 metra oraz wykonano zjazdy.

Nadrzędnym celem zadania była przebudowa drogi zniszczonej w wyniku długiego okresu eksploatacji oraz zapewnienie bezpiecznego i komfortowego dojazdu dla mieszkańców przyległych nieruchomości. Realizacja inwestycji znacząco wpłynie na poprawę warunków życia mieszkańców oraz przyspieszy powstawanie nowoczesnej i bezpiecznej infrastruktury drogowej na terenie naszej gminy.

Zdjęcia (4)

{"register":{"columns":[]}}