W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Mamy Wicemistrza województwa mazowieckiego w konkursie AGROLIGI 2021!

Młyn Zbożowy „Bracia Górscy” z Repek, 2 lipca 2021 roku w Mszczonowie na gali podsumowującej konkurs AGROLIGA 2021, otrzymał tytuł Wicemistrza województwa mazowieckiego w kategorii Firma.

Wręczenie nagrody w Mszczonowie na gali podsumowującej konkurs AGROLIGA 2021

Nagrodzona firma ma 125-letnią, rodzinną i wielopokoleniową tradycję młynarską. Dla zwiększenia konkurencyjności, aby iść z duchem czasu, wprowadzono nowoczesne pomysły i odważne rozwiązania. Zakład zaopatruje wiele podmiotów w różne gatunki mąki, które cieszą się popularnością i uznaniem wśród konsumentów. Kreatywność i konsekwencja właścicieli młyna przy wprowadzaniu zmian i nowych technologii, zostały zauważone i docenione przez organizatorów konkursu – Mazowiecki Ośrodek Doradztwa Rolniczego.

Państwo Agnieszka i Bernard Górscy – właściciele Młyna Zbożowego „Bracia Górscy” otrzymali gratulacje i nagrodę pieniężną od organizatorów konkursu oraz nagrodę rzeczową od Zarządu powiatu sokołowskiego wręczoną przez starostę Elżbietę Sadowską.

Wyrazy uznania i nagrody rzeczowe przekazała na gali, dumna z osiągnięć Państwa Górskich, Apolonia Stasiuk Wójt Gminy Repki.

Każdy sukces lokalnych przedsiębiorstw cieszy władze samorządowe, a prestiżowy tytuł Wicemistrza województwa mazowieckiego AgroLigi 2021 dla firmy Państwa Górskich jest w pełni zasłużony, bo poprzedzony ciężką pracą, wiedzą i otwartością na nowe rozwiązania.

Zdjęcia (1)