W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Gmina Repki otrzymała dofinansowanie z RFRD!

Rządowy Fundusz Rozwoju Dróg (dawny Fundusz Dróg Samorządowych), to wsparcie realizacji zadań na drogach zarządzanych przez jednostki samorządu terytorialnego. Jego celem jest przyspieszenie powstawania nowoczesnej i bezpiecznej infrastruktury drogowej na szczeblu lokalnym.

Droga we wsi Wyrozęby-Konaty w kierunku Kobylan Górnych

Dzięki zatwierdzonym przez Premiera RP listom zadań rekomendowanych przez Wojewodę Mazowieckiego do dofinansowania ze środków Funduszu, województwo mazowieckie otrzyma 317 086 297,25 zł, które przeznaczone na modernizację lokalnej infrastruktury drogowej w 2021 r. Wśród beneficjentów znalazła się również Gmina Repki, która otrzyma dofinansowanie w kwocie 2 820 845,98 zł. (tj. 70% planowanych kosztów realizacji zadania ).

Kwota otrzymana przez naszą Gminę zostanie przeznaczona na inwestycję pod nazwą „Budowa drogi gminnej na odcinku Kobylany Górne – Wyrozęby-Konaty”.

Więcej informacji: https://www.gov.pl/web/uw-mazowiecki/rzadowy-fundusz-rozwoju-drog-ponad-317-mln-zl-dla-wojewodztwa-mazowieckiego-na-modernizacje-lokalnej-infrastruktury-drogowej-w-2021-r