W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Budowa i modernizacja budynków użyteczności publicznej na terenie Gminy Repki- zadanie obejmuje budowę oraz remont 5 budynków za ponad 9,6 mln zł!

Pani Wójt wita zgromadzonych gości

Wczoraj, 12.01.2023 r. zostały uroczyście podpisane umowy na realizację zadania
pn.: „Budowa i modernizacja budynków użyteczności publicznej na terenie Gminy Repki” obejmującego budowę oraz remont 5 budynków z terenu naszej gminy.

Gmina Repki na realizację tego zadania uzyskała dofinansowanie z Rządowego Funduszu Polski Ład w wysokości 9 000 000,00 zł.

W ramach zadania zostaną wykonane następujące prace, tj.:

  1. Modernizacja budynku przy ul. Szkolnej 3,  w której znajduje się Gminny Ośrodek Kultury oraz Gminna Biblioteka Publiczna w Repkach – wykonawcą prac będzie firma Przedsiębiorstwo Realizacji Inwestycji Budowlanych „JACZEWSKI” z siedzibą w  Sokołowie Podlaskim.
  2. Modernizacja budynku położonego w miejscowości Wyrozęby-Podawce wraz z jego dostosowaniem na potrzeby opieki zdrowotnej i rehabilitacji oraz osób po odbytej chorobie COVID-19 – wykonawcą prac będzie firma BUDIR SYSTEM Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą w Warszawie.
  3.  Termomodernizacja budynku użyteczności publicznej w Liszkach – wykonawcą prac będzie firma Usługi Ogólnobudowlane Jacek Przesmycki z siedzibą w Niemirkach.
     
  4. Termomodernizacja budynku Zespołu Szkół w Repkach – wykonawcą prac będzie firma BUDIR SYSTEM Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą w Warszawie.
     
  5. Budowa budynku użyteczności publicznej w miejscowości Wasilew Skrzeszewski – wykonawcą prac będzie firma UNIBUD Dawid Matusik z siedzibą w Miedznej.

 

Łączna wartość podpisanych umów wynosi 9 636 552,78 zł.  

Oznacza to, że już wkrótce rozpoczną się prace projektowe, a następnie budowlane!

Przedmiotowe inwestycje znacząco wpłyną na poprawę komfortu użytkowania obiektów użyteczności publicznej. Przeprowadzone prace poprawią funkcjonalność i estetykę obiektów, stwarzając miejsca przyjazne mieszkańcom, uczniom, pracownikom i pacjentom.

Zdjęcia (6)

{"register":{"columns":[]}}