W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Od 15 marca 2021 r. wznowienie stacjonarnego udzielania nieodpłatnych Porad Prawnych na terenie Powiatu Siedleckiego

Od 15 marca na terenie Powiatu Siedleckiego wznawiają stacjonarne działanie punkty Nieodpłatnej Pomocy Prawnej, które mieszczą się w Starostwie Powiatowym w Siedlcach, Gminnym Ośrodku Kultury w Wodyniach oraz w Miejsko-Gminnej Bibliotece Publicznej w Mordach.

Nieodpłatna Pomoc Prawna Poradnictwo Obywatelskie. Mordy pomoc prawna i mediacje Miejsko - Gminna Biblioteka Publiczna ul. Kilińskiego 9. Wtorek godzina 12-16, środa godzina 8-12, piątek godzina 8-12. Godziny pracy punktów oraz dokładne adresy na: bip.powiatsiedlecki.pl. Rejestracja na wizyty telefon 25 64472 17 poniedziałek, wtorek, czwartek w godzinach 8-16, środa 8-18, piątek 8-14.Z Nieodpłatnej Pomocy skorzystać może każda osoba fizyczna, po podpisaniu w punkcie pomocy oświadczenia, że nie jest w stanie ponieść kosztów odpłatnej pomocy prawnej.Projekt finansowany z budżetu Państwa, realizowany przez Powiat Siedlecki.

Materiały

Ogłoszenie Starosty Siedleckiego dot. wznowienia nieodpłatnych porad prawnych od 15.03.21 r.
Ogłoszenie​_Starosty​_Siedleckiego​_dot​_wznowienia​_nieodpłatnych​_porad​_prawnych​_od​_150321​_r.pdf 0.23MB

Zdjęcia (1)