W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Informacja o debacie nad Raportem o stanie Miasta i Gminy Mordy za 2023 r.

19.06.2024

herb Miasta i Gminy Mordy

Na podstawie art. 28 aa ustawy z dnia 8 marca 1990 r. o samorządzie gminnym (t.j. Dz.U. z 2024 r. poz. 609 ze zm.) burmistrz miasta i gminy Mordy przedstawił raport o stanie miasta i gminy, obejmujący podsumowanie działalności burmistrza w roku 2023.

link do: RAPORT O STANIE MIASTA I GMINY MORDY

Nad przedstawionym raportem przeprowadza się debatę.

W debacie tej mogą zabierać głos mieszkańcy miasta i gminy Mordy. Mieszkaniec, który chciałby zabrać głos w debacie, składa do przewodniczącej Rady Miejskiej w Mordach pisemne zgłoszenie, poparte podpisami co najmniej 20 osób.

Zgłoszenie składa się najpóźniej w dniu poprzedzającym dzień sesji Rady Miejskiej w Mordach. Mieszkańcy będą dopuszczani do głosu według kolejności otrzymania przez przewodniczącą Rady zgłoszenia. Liczba mieszkańców mogących zabrać głos w debacie wynosi 15 chyba, że Rada postanowi o zwiększeniu tej liczby.

Debata nad Raportem (...) odbędzie się podczas sesji Rady Miejskiej w dniu 28 czerwca 2024 r. o godz. 15.00, w sali teatralnej M-GOK w Mordach ul. Parkowa 9.

{"register":{"columns":[]}}