W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

"Akcja Mikołaje" w naszym Mieście i Gminie!

akcjamikolaje.pl

Akcja Mikołaje to przedsięwzięcie, która realizowane jest w Polsce od 2005 roku. Założyciele corocznie obejmują swoją pomocą gminy obdarowując dzieci.

TUTAJ O HISTORII POWSTANIA akcjamikolaje.pl

W tym roku zawitali także  do Miasta i Gminy Mordy . Inicjatorem akcji była Kierownik Miejsko - Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Mordach Agnieszka Próchnicka - Pawlak. Z terenu Miasta i Gminy Mordy zostało wytypowanych 50 dzieci. Ich i rodziców zadaniem było napisanie listu do Świetego Mikołaja. Wszyscy z wielkim zapałem opisywali swoje marzenia, zainteresowania oraz potrzeby. Prace zostały przesłane do akcjamikolaje.pl

TUTAJ LISTA DZIECI I TREŚĆ KORESPONDENCJI

16 grudnia 2023 r. (sobota) Mikołaje przybyli do Miejsko - Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Mordach następnie odwiedzili  autorów listów oraz wręczyli każdemu wymarzone prezenty. Darczyńcy otworzyli swoje serca okazując ogromną hojność! Akcja sprawiła ogrom radości i wzruszeń, które wprowadziły wszystkich w świateczny nastrój.

Serdecznie dziękujemy Mikołajom, którzy odwiedzili w tym roku Miasto i Gmine Mordy.

 

Materiały

Miejsce tegorocznej akcji wybrane: jedziemy do dzieci z gminy Mordy !

Zdjęcia (2)

{"register":{"columns":[]}}