W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Zapraszamy do korzystania z serwisu Legimi w ramach Konsorcjum Podlaskiego

Drodzy Czytelnicy, miło nam poinformować, że od stycznia do grudnia 2023 r. w Gminnej Bibliotece Publicznej Gminy Grajewo z siedzibą w Rudzie są dostępne bezpłatne kody dostępu do wypożyczalni książek Legimi.

Biały napis Legimi na kolorowym tle

W ofercie znajdują się powieści przedpremierowe bestsellery wydawnicze, powieści obyczajowe, kryminalne, sensacyjne, a także biografie, reportaże, książki dla dzieci i młodzieży, podręczniki do nauki języków obcych, publikacje popularnonaukowe, poradniki oraz wiele innych pozycji książkowych, które można czytać i słuchać.

Oferta Legimi uzupełniana jest na bieżąco nowościami wydawniczymi. Szczegółowe informacje oraz możliwość pobrania kodu w Gminnej Bibliotece w Rudzie.

Krótka instrukcja:

  1. Użytkownik, który chce korzystać z usługi Legimi, zgłasza się do Biblioteki, której jest Czytelnikiem. Jej pracownik na podstawie okazanej mu ważnej karty czytelnika wydaje jeden kod z miesięcznym okresem ważności.
  2. Następnie Czytelnik biblioteki rejestruje się (zakłada konto) w Legimi na dedykowanej bibliotekom konsorcjum podlaskiego na stronie https://www.legimi.pl/podlaskie podając kod otrzymany w swojej Bibliotece, a następnie nazwę użytkownika, adres e-mail (na który przesłany zostanie przez Legimi e-mail z linkiem aktywacyjnym, w który należy kliknąć) i hasło - od tego momentu może korzystać z usługi przez 30 dni. 
{"register":{"columns":[]}}