W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Wycieczka do Białegostoku

11.01.2023

W dniu 11 stycznia 2023 r. 45 uczniów wraz z opiekunami uczestniczyło w wycieczce do Białegostoku zorganizowanej w ramach projektu "Wiedza kluczem do rozwoju".

Wizyta w Białostockim Teatrze Lalek

Uczniowie obejrzeli spektakl "Symulator" w Białostockim Tetarze Lalek, po którym odbyły się warsztaty z edukatorem teatralnym oraz złożyli wizytę w Planetarium (seans + warsztaty).

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podlaskiego na lata 2014-2020 Osi Priorytetowej III. Kompetencje i kwalifikacje Działania 3.1 Kształcenie i edukacja Poddziałania 3.1.2 Wzmocnienie atrakcyjności i podniesienie jakości oferty edukacyjnej w zakresie kształcenia ogólnego, ukierunkowanej na rozwój kompetencji kluczowych, na podstawie umowy z dnia 03.02.2021 r. nr UDA-RPPD.03.01.02-20-0442/19-00 podpisanej z Województwem Podlaskim.

Zdjęcia (6)

{"register":{"columns":[]}}