W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Warsztaty ekologiczne

13.02.2024

pt. "Czyste powietrze - przeciwdziałanie emisjom" w SP w Danówku

"Czyste powietrze - przeciwdziałamy emisjom"

Loga

W dniu 13 lutego 2024 r. uczniowie klasy I Szkoły Podstawowej w Danówku uczestniczyli w warsztatach ekologicznych pt. "Czyste powietrze - przeciwdziałanie emisjom" realizowanych w ramach projektu "Uczymy się przeciwdziałać emisjom". Warsztaty prowadzone były w zakresie zanieczyszczeń wprowadzanych do atmosfery przez działalność człowieka oraz przeciwdziałanie tym emisjom. Zajęcia zostały zorganizowane przez Stowarzyszenie Samorządów Dorzecza Biebrzy.

Zapraszamy do zapoznania się z materiałem edukacyjnym - przeciwdziałanie emisjom dostępnym na stronie Stowarzyszenia Samorządów Dorzecza Biebrzy pod linkiem:

http://stowarzyszenie-biebrza.pl/?p=1769

Projekt pn. „Uczymy się przeciwdziałać emisjom” realizowany jest w związku z zawartą umową dotacji Nr 1334/23/B-EE/ECP-445/DEE na dofinansowanie Przedsięwzięcia realizowanego w ramach programu priorytetowego pn. „Program Regionalnego Wsparcia Edukacji Ekologicznej” z udziałem środków udostępnionych przez Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej Wojewódzkiemu Funduszowi Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Białymstoku.

Zdjęcia (2)

{"register":{"columns":[]}}