W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Warsztaty ekologiczne pt. „Czyste powietrze – przeciwdziałanie emisjom”.

12.02.2024

Warsztaty ekologiczne pt. „Czyste powietrze – przeciwdziałanie emisjom”.

1

Loga

12 lutego 2024 r. przedszkolaki, zerówka oraz klasa I uczestniczyły w warsztatach ekologicznych pn. „Czyste powietrze – przeciwdziałanie emisjom”. realizowanych w ramach projektu „Uczymy się przeciwdziałać emisjom”. Warsztaty zostały zorganizowane przez  Stowarzyszenie Samorządów Dorzecza Biebrzy.

Zapraszamy do zapoznania się z materiałem edukacyjnym - przeciwdziałanie emisjom przygotowanym przez Stowarzyszenie Samorządów Dorzecza Biebrzy, który dostępny jest pod linkiem:

http://stowarzyszenie-biebrza.pl/?p=1769

Projekt pn. „Uczymy się przeciwdziałać emisjom” realizowany jest w związku z zawartą umową dotacji Nr 1334/23/B-EE/ECP-445/DEE na dofinansowanie Przedsięwzięcia realizowanego w ramach programu priorytetowego pn. „Program Regionalnego Wsparcia Edukacji Ekologicznej” z udziałem środków udostępnionych przez Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej Wojewódzkiemu Funduszowi Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Białymstoku.

 

 

Zdjęcia (8)

{"register":{"columns":[]}}