W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Turniej o Puchar Tymbarku "Z podwórka na stadion" - eliminacje w Danówku

30.04.2024

SP w Danówku

Turniej o Puchar Tymbarku "Z podwórka na stadion" w Danówku

30 kwietnia 2024 r. w Danówku został rozegrany powiatowy szczebel turnieju " Z podwórka na stadion" o Puchar Tymbarku. Do rywalizacji przystąpiły następujące drużyny:

- Kategoria chłopcy U10:

Szkoła Podstawowa w Danówku, Szkoła Podstawowa w Radziłowie, Szkoła Podstawowa nr 2 w Grajewie, Szkoła Podstawowa nr 4 w Grajewie (dwie drużyny).

- Kategoria dziewczęta U12:

Szkoła Podstawowa w Danówku, Szkoła Podstawowa w Radziłowie.

Turniej stał na bardzo wysokim i wyrównanym poziome. O awansie do finału województwa zdecydował bilans bramkowy, który lepszy miała Szkoła Podstawowa w Radziłowie. Nasza drużyna składająca się z uczniów klas II i III zaprezentowała się bardzo dobrze, nie przegrywając z żadną drużyną i tracąc tylko 2 bramki. Cieszy radość z gry i super współpraca na boisku. 

W kategorii dziewcząt nieznacznie zwyciężył Radziłów, pokonując nas 2:1. 

Dziekujemy wiernym kibicom za głośny doping!

Zdjęcia (13)

{"register":{"columns":[]}}