W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Stypendia motywacyjne wręczone

30.08.2023

Uroczystość wręczenia stypendiów motywacyjnych za szczególne osiągnięcia w nauce i wyniki sportowe w roku szkolnym 2022/2023

W dniu 30 sierpnia 2023 r. w Urzędzie Gminy Grajewo odbyła się uroczystość wręczenia stypendiów motywacyjnych za szczególne osiągnięcia w nauce i wyniki sportowe w roku szkolnym 2022/2023.

Uhonorowani zostali

za wyniki w nauce:

  • Wiktoria Danowska – uczennica kl. VIII Szkoły Podstawowej w Białaszewie,
  • Izabela Łajewska – uczennica kl. VIII Szkoły Podstawowej w Białaszewie,
  • Krystian Pliszka - uczeń kl. VIII Szkoły Podstawowej w Wierzbowie,
  • Kacper Maciorowski - uczeń kl. VIII Szkoły Podstawowej w Danówku,
  • Adam Koniecko – uczeń kl. VIII Szkoły Podstawowej w Białaszewie,
  • Kacper Obrycki – uczeń kl. VIII Szkoły Podstawowej w Białaszewie.

za wyniki sportowe:

  • Patrycja Dąbrowska – uczennica kl. VI Szkoły Podstawowej w Wierzbowie,
  • Aleksandra Dauksz – uczennica kl. VIII Szkoły Podstawowej w Wierzbowie,
  • Wiktoria Dąbrowska – uczennica kl. VI Szkoły Podstawowej w Wierzbowie.

Wójt Stanisław Szleter pogratulował stypendystom osiągniętych wyników w nauce i sporcie oraz życzył dalszych, równie owocnych osiągnięć w przyszłości, a rodzicom podziękował za współpracę z nauczycielami w kształceniu ich dzieci. Podkreślił, że przyznane stypendia są formą docenienia wysiłku i systematycznej pracy ucznia oraz promowaniem edukacji.

Stypendystom pogratulowali również Lilla Aldona Łempicka - Dyrektor Szkoły Podstawowej w Wierzbowie, Andrzej Szklarzewski – Dyrektor Szkoły Podstawowej w Białaszewie oraz Cezary Wądołkowski - Dyrektor Szkoły Podstawowej w Danówku.

Uczniowie, którzy otrzymali stypendium spełnili wymagania określone w „Regulaminie przyznawania stypendiów za wyniki w nauce oraz za osiągnięcia sportowe” stanowiącym załącznik do Uchwały Nr 207/XXXIII/21 Rady Gminy Grajewo z dnia 11 października 2021 r. w sprawie określenia szczegółowych warunków i trybu przyznawania stypendium za wyniki w nauce oraz za osiągnięcia sportowe.

Zdjęcia (13)

{"register":{"columns":[]}}