W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Spotkanie profilaktyczne

16.01.2023

Dnia 16.01.2023 r. gościliśmy w Szkole Podstawowej w Białaszewie panią Grażynę Rodzeń z Komendy Powiatowej Policji w Grajewie oraz pana Grzegorza Jamińskiego z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Grajewie.

Spotkanie profilaktyczne

Bezpieczne ferie

Podczas spotkania uczniowie klas I-III dowiedzieli się jak zadbać o swoje bezpieczeństwo podczas ferii zimowych.

Bezpieczeństwo w sieci

Natomiast uczniowie klas IV-VIII zapoznali się z pojęciem „cyberprzemoc” oraz „cyberbezpieczeństwo”, poznali zagrożenia, jakie mogą ich spotkać w Internecie oraz dowiedzieli się jak przeciwdziałać cyberprzemocy i bezpiecznie surfować w sieci.

Pedagodzy naszej szkoły: p. Natalia Kobryńska oraz p. Anna Kalwas również przeprowadzili ogólną akcję w szkole o cyberprzemocy. Na przeprowadzonych zajęciach uczniowie wykonali prace związane z tematyką „cyberprzemoc” oraz przygotowali gazetkę szkolną związaną z omówioną tematyką.

Zdjęcia (8)

{"register":{"columns":[]}}