W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Spotkanie informacyjne programu mikrodotacyjnego Podlaskie Lokalnie

16.07.2024

Zapraszamy Państwa do wzięcia udziału w spotkaniu informacyjnym programu mikrodotacyjnego Podlaskie Lokalnie, podczas którego przedstawiciele Operatorów opowiedzą o założeniach projektu, przybliżą zasady aplikowania o środki oraz odpowiedzą na pytania uczestników.

Plakat - spotkanie informacyjne programu mikrodotacyjnego Podlaskie Lokalnie

Spotkanie odbędzie się 16 lipca (wtorek) o godzinie 10:00 w sali konferencyjnej Urzędu Gminy Grajewo (ul. Komunalna 6).

W trakcie trwania konkursu podlaskie lokalne organizacje pozarządowe oraz grupy nieformalne, złożone z co najmniej trzech pełnoletnich mieszkańców województwa, mogą uzyskać mikrodotację w wysokości do 7000 zł na wsparcie lokalnej inicjatywy.
W obecnym konkursie suma środków przeznaczona na dotacje wynosi 172 575 zł.

Zachęcamy do śledzenia strony internetowej projektu podlaskielokalnie.pl oraz jego profilu na Facebooku https://www.facebook.com/PodlaskieLokalnieMikrogranty/ żeby być na bieżąco z informacjami na jego temat.

Projekt Podlaskie Lokalnie dofinansowano przez NIW-CRSO w ramach programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich NOWEFIO na lata 2021-2030.

Zapraszamy do obejrzenia spotu promocyjnego Podlaskie Lokalnie:

Wideo

Zdjęcia (1)

{"register":{"columns":[]}}