W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Radny z Gminy Grajewo wśród najmłodszych samorządowców w Polsce z zaproszeniem od Prezydenta RP

27.05.2024

Z okazji Dnia Samorządu Terytorialnego Prezydent Rzeczpospolitej Polskiej Andrzej Duda zaprosił w piątek 24 maja 2024 r. do ogrodów Pałacu Prezydenckiego samorządowców ze wszystkich szczebli i ze wszystkich stron sceny politycznej, w tym przede wszystkim najmłodszych radnych. Był wśród nich Radny Gminy Grajewo Błażej Grabowski.

Treść zaproszenia na uroczystość z okazji Dnia Samorządu Terytorialnego.

W wystąpieniu Prezydent RP Andrzej Duda mówił zarówno o dokonaniach zasłużonych samorządowców, jak i pracy na rzecz małych ojczyzn, którą zaczynają młode osoby oraz podziękował zgromadzonym na uroczystości za ich wysiłki. „Jestem wdzięczny za to, że jesteście na swoim stanowisku i bierzecie na siebie odpowiedzialność za polskie sprawy” - mówił.

Dzień Samorządu Terytorialnego, przypadający 27 maja, to święto państwowe, uchwalone przez Sejm 29 czerwca 2000 r., w 10. rocznicę pierwszych, w pełni demokratycznych wyborów samorządowych do rad gmin i miast, które jednocześnie były pierwszymi w pełni wolnymi wyborami w Polsce po II wojnie światowej.

Zdjęcia (3)

{"register":{"columns":[]}}