W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Piknik Sołecki w gminie Grajewo

15.12.2022

Loga EU LEADER PROW

„Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie”.

15 grudnia 2022 roku w Urzędzie Marszałkowskim w Białymstoku Wójt Gminy Grajewo Stanisław Szleter podpisał umowę o przyznanie pomocy na operację pn. „Piknik Sołecki w gminie Grajewo”
w ramach poddziałania19.2 „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność”.

Projekt dotyczy organizacji Pikniku Sołeckiego oraz zakup materiałów promocyjnych.

W ramach projektu zrealizowane zostaną zakupione materiały promocyjne, namioty, a także zostanie zorganizowany I Piknik Sołecki w Gminie Grajewo. Na mieszkańców czekają m.in.: występy artystyczne, gry, zabawy i konkursy, animacje dla dzieci, warsztaty ekologiczne i inne niespodzianki!

Na realizację operacji przyznano środki w wysokości 44 647,00 zł z Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020 tj. 63,63% kosztów kwalifikowalnych operacji.

{"register":{"columns":[]}}