W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Olimpiada Przedszkolaka 2024

05.06.2024

W dniu 5 czerwca 2024 r. przedszkolaki z naszej gminy wspólnie z rówieśnikami z Grajewa i okolic na sportowo spędziły czas. Miejscem imprezy plenerowej były tereny zielone obok Grajewskiej Izby Historycznej.

Olimpiada Przedszkolaka 2024

Udział w konkurencjach przyniósł najmłodszym wiele radości. W czasie zabawy rodzice dopingowali swoje pociechy, był również czas na spotkanie integracyjne i rozmowy.

Olimpiada Przedszkolaka miała na celu promowanie zdrowego stylu życia, aktywności fizycznej oraz rozwijanie umiejętności i talentów dzieci.

„Serdecznie dziękuję Burmistrzowi Miasta Grajewo Maciejowi Bednarko za zaproszenie, Miejskiemu Ośrodkowi Sportu i Rekreacji w Grajewie za miłą współpracę. Organizatorom gratuluję świetnej imprezy i atmosfery” - Wójt Gminy Grajewo Grzegorz Górski.

Zdjęcia (11)

{"register":{"columns":[]}}