W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Medale zapaśników z sekcji przy SP Wierzbowo

03.06.2024

W dniu 18 maja 2024 r. w Szczuczynie odbyły się Mistrzostwa Województwa Podlaskiego Młodziczek i Młodzików oraz dzieci w zapasach w stylu wolnym, w których udział wzięli przedstawiciele sekcji zapaśniczej działającej przy SP Wierzbowo.

Drużyna sekcji zapaśniczej przy SP Wierzbowo

Turniej zgromadził ponad 200 zawodniczek i zawodników z woj. podlaskiego i warmińsko- mazurskiego.

Podczas oficjalnego otwarcia wyróżniono okolicznościowymi „Dyplomami Uznania”  zawodniczki i zawodników za wyniki uzyskane w 2023 roku, a między innymi  Zofię Bukowską i Patrycję Dąbrowską.

Podopieczni Katarzyny Dauksz zdobyli łącznie 18 medali:

- złote: Patrycja Dąbrowska w kat. do 66 kg, Joanna Nurczyk w kat. do 33 kg, Lena Bukowska w kat. do 52 kg, Karolina Kozłowska w kat. do 26 kg, Julia Wierzbicka w kat. do 30 kg,

- srebrne:  Zofia Bukowska w kat. + 66 kg, Zofia Mieczkowska w kat. do 27 kg, Maria Sierakowska w kat. do 37 kg, Zuzanna Sobolewska w kat. do 43 kg, Gabriela Dauksz w kat. do 26 kg, Dawid Bukowski w kat. do 28 kg, Szymon Sierakowski w kat. do 37 kg,

- brązowe: Szleter Gabriela w kat. do 33 kg, Dauksz Mikołaj w kat. do 57 kg, Szymon Zambrowski w kat. do 57 kg, Piotr Bałdyga w kat. do 36 kg, Dawid Wesołowski w kat. do 50 kg, Mikołaj Włodkowski w kat. do 24 kg.

- Bartłomiej Szleter zajął piąte miejsce w kat. do 52 kg.

Serdeczenie gratulujemy sportowych sukcesów!

Zdjęcia (7)

{"register":{"columns":[]}}