W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Lokalna Strategia Rozwoju Lokalnej Grupy Działania Biebrzański Dar Natury na lata 2023-2027

28.04.2023

Lokalna Grupa Działania Biebrzański Dar Natury

Szanowni Państwo,

w związku z przygotowywaniem Lokalnej Strategii Rozwoju Lokalnej Grupy Działania Biebrzański Dar Natury na lata 2023-2027 chcemy poznać Państwa zdanie o projektach społecznych, na których realizację chcieliby Państwo uzyskać od nas grant (kwota max. do 50 tyś.). Przedstawione w niej zakresy wsparcia wynikają z dostępnych w ramach Planu Strategicznego dla Wspólnej Polityki Rolnej na lata 2023-2027 oraz celów projektu naszej LSR.

Jeżeli mają Państwo pomysły na projekt w dwóch lub więcej zakresach, to proszę wypełnić tą fiszkę dwukrotnie. Oddzielnie dla każdego zakresu, który Państwa interesuje. Zachęcamy Państwa do wypełnienia fiszki projektowej do 8 maja 2023 r. 

Materiały

Fiszka
{"register":{"columns":[]}}