W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Konsultacje w sprawie wyznaczenia obszaru zdegradowanego i obszaru rewitalizacji Gminy Grajewo

17.06.2024

Zdjęcie przedstawia po lewej stronie kobietę i mężczyznę w strojach biurowych, rozmawiających ze sobą, po prawej stronie na beżowym tle zarys grafiki z literą i oraz napis Informacja

W dniu 17 czerwca 2024 roku o godzinie 10:00 w sali konferencyjnej Urzędu Gminy Grajewo odbyło się spotkanie dotyczące konsultacji społecznych projektu uchwały w sprawie wyznaczenia obszaru zdegradowanego i obszaru rewitalizacji Gminy Grajewo.

Podczas spotkania omówione zostały kluczowe zagadnienia związane z identyfikacją i wyznaczeniem obszarów, które wymagają szczególnej uwagi i działań rewitalizacyjnych. Celem tych działań jest poprawa jakości życia mieszkańców oraz zrównoważony rozwój gminy.

Serdecznie dziękujemy wszystkim mieszkańcom, którzy wzięli udział w spotkaniu i podzielili się swoimi uwagami oraz propozycjami.

Przypominamy również, że konsultacje społeczne trwają do dnia 01.07.2024 r. Mieszkańcy mogą wyrazić swoją opinię w następujących formach:

  1. zbierania uwag w postaci papierowej lub elektronicznej poprzez wypełnienie formularza dostępnego w Urzędzie Gminy Grajewo oraz na stronie internetowej gminy www.gminagrajewo.pl i w Biuletynie Informacji Publicznej https://bip-uggrajewo.wrotapodlasia.pl a także pod linkiem: https://ankieta.deltapartner.org.pl/grajewo_formularz_uwag_or_oz;
  2. wypełnienia elektronicznego formularza ankiety dostępnej na stronie internetowej gminy www.gminagrajewo.pl i w Biuletynie Informacji Publicznej https://bip-uggrajewo.wrotapodlasia.pl, oraz pod linkiem: https://ankieta.deltapartner.org.pl/grajewo_ankieta_or;
  3. ustnej do protokołu w Urzędzie Gminy Grajewo, ul. Komunalna 6, 19-200 Grajewo, pokój nr 10.

Wypełnione formularze można dostarczyć:

  1. za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres: sekretariat@uggrajewo.pl;
  2. drogą korespondencyjną na adres: Urząd Gminy Grajewo, ul. Komunalna 6, 19-200 Grajewo;
  3. osobiście do Urzędu Gminy Grajewo, ul. Komunalna 6, 19-200 Grajewo w godzinach pracy Urzędu;
  4. poprzez wypełnienie formularza uwag on-line: https://ankieta.deltapartner.org.pl/grajewo_formularz_uwag_or_oz

Zdjęcia (2)

{"register":{"columns":[]}}